Sport in Art 

Projekt Art Grand Slam je organizovaný platformou Sport in Art, za kterou stojí sportovci i teoretici umění, kteří projekt rozdělili na tři hlavní směry. 

  • Magazín s mezinárodní redakcí zaměřující se na umění inspirované sportem. Pravidelně publikuje odborné články o aktuální výtvarné scéně, rozhovory s umělci nebo tipy na výstavy.
  • Přehledná kurátorsky vedená prodejní online galerie s podporou odborníků v oblasti umění. V online galerii naleznete také díla vystavena na výstavě Art Grand Slam. 
  • Výstavní projekty s ambicí podněcovat umění zaměřené na téma sportu a pohybu. Umělci se díky ní realizují v zajímavých projektech a rozšiřují povědomí o své tvorbě.

Platforma Sport in Art vytváří přirozený dialog mezi uměním a sportem. V této specifické sféře podněcuje uměleckou tvorbu a nabízí prostor pro její prezentaci široké veřejnosti. Podporuje současné umělce a upevňuje jejich pozici na mezinárodní výtvarné scéně. Umělci se díky platformě Sport in Art realizují v zajímavých projektech a rozšiřují povědomí o své tvorbě.