V rámci platformy Sport in Art vyhledáváme a shromažďujeme to nejzajímavější, co nabízí umělecká scéna inspirovaná sportem

Sport in Art

Za platformou stojí sportovci i vášniví teoretici umění, kteří projekt rozdělili na tři hlavní směry.

  • Magazín s mezinárodní redakcí zaměřující se na umění inspirované sportem. Pravidelně publikuje odborné články o aktuální výtvarné scéně, rozhovory s umělci nebo tipy na výstavy.

  • Přehledná kurátorsky vedená prodejní online galerie s podporou odborníků v oblasti umění.
  • Výstavní projekt Art Grand Slam s ambicí podněcovat umění zaměřené na sportovní výkony. Umělci se díky ní realizují v zajímavých projektech a rozšiřují povědomí o své tvorbě.

Sport a umění. Nečekané spojení?

  • Platforma Sport in Art vytváří přirozený dialog mezi uměním a sportem. V této specifické sféře podněcuje uměleckou tvorbu a nabízí prostor pro její prezentaci široké veřejnosti. Podporuje současné umělce a upevňuje jejich pozici na mezinárodní výtvarné scéně. 
  • Umělci se díky platformě Sport in Art realizují v zajímavých projektech a rozšiřují povědomí o své tvorbě.  Za platformou Sport in Art stojí nejen sportovci ale také teoretici a kurátoři současného umění, kteří tyto dva světy spojují v jeden. Více informací o organizaci na webu projektu Sportin.art 

DÍLA V ONLINE GALERII
Objevujte ta nejlepší díla inspirovaná sportem

Nic vám neujde

Výsledky soutěží, informace o aktuálních výstavách a podujetích a mnoho dalšího v našem AGS Newslettru.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů. Před přihlášením si přečtěte podmínky zpracování zde.